Kim jestem?

Z biologicznego punktu widzenia, znacznie uogólniając, jestem maszyną zbudowaną z komórek. Komórki w moim ciele wymieniają się co 7 lat. Czy to sprawia, że kompletnie odradzam się na nowo, tworząc w każdym cyklu nową osobę? Czy moje ciało jest mną, skoro jest zamknięte w siedmioletnim cyklu życia i śmierci?

Z fizycznego punktu widzenia jestem zbudowany z atomów. Zbliżając się do pojedynczego atomu, ciągle go powiększając w pewnym momencie przechodzimy przez niego zupełnie go nie zauważając.Odnoszę wrażenie, że atom nie istnieje. Jest częścią iluzji. Fenomenalny BRUCE LIPTON w swoim słynnym wykładzie mówi tak:

„Atom nie jest materialny, jest wirem energii. Energia w atomie zachowuje się tak, jakby była materią. Atomy w twoim ciele są falami energii, które mają do czynienia z całą energia dookoła.
Każdy atom wibruje i uwalnia jakąś częstotliwość energii.
Każdy atom również otrzymuje energię.
Każdy atom i cząsteczka twojego ciała otrzymuje i oddaje energię. Każdy atom posiada unikalną sygnaturę częstotliwości wibracji, która odróżnia go od innych atomów.”

O.K. moje ciało jest wirem zmieniającej się energii, która jest związana bezpośrednio z całą energią wszechświata. Energia ta jest zmienna. Wszystko co zmienne nie jest PRAWDĄ. Kim jestem?

Jestem tym, kim nie jestem.
JESTEM TYM, CO JEST WE MNIE NIEZMIENNE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *