Narzędzie do rozpoznania swojej misji życiowej.

misja

 

Wyobraź sobie, że znajdujesz się w miejscu, którego ziemia jest pokryta zieloniutką, soczystą trawą, a w powietrzu unosi się Twój ulubiony zapach. Patrzysz przed siebie i zauważasz coś, z czym stykasz się po raz pierwszy w swoim życiu. Oglądasz się dookoła nie kryjąc swojego zdziwienia. Szukasz potwierdzenia, logicznego wytłumaczenia tego, co widzą twoje oczy. Nie znajdujesz. Uznajesz, że miejsce w którym Ziemia nie styka się z Niebem to dość dziwne miejsce. I masz rację. To jest miejsce, do którego masz dostęp tylko ty, bo właśnie w tym miejscu rodzą się marzenia.

Jesteś w centrum tworzenia i zarządzania swoimi marzeniami. Zaczynasz rozumieć. Na twarzy pojawia się uśmiech. Przemierzasz wzdłuż krainę swojej wyobraźni. Idziesz i idziesz… Czujesz cudowny zapach, stąpasz boso po miękkiej, wręcz aksamitnej w dotyku trawie…i….. nic….PUSTO….

Myślisz sobie „coś jest nie tak, coś mi tu nie pasuje W krainie mojej wyobraźni brak planów, wykreowanych marzeń…. Coś trzeba z tym zrobić”

Myśląc te słowa nie wiadomo w jaki sposób znalazłaś się na platformie, którą zaczyna cię unosić do góry… Czujesz się dziwnie, ale nie ma w tobie lęku… raczej ciekawość, tego, co będzie… Jesteś na wysokości 100 metrów nad ziemią. Horyzontu brak…Widok, który widzą twoje oczy cieszy cię ogromnie… a widzisz… Pustą nie kończącą się przestrzeń…. Nie ma w niej początku, ani końca…Łał – powiedziałaś sobie, by po chwili stwierdzić – ale co dalej ? Zauważasz w podłodze czerwony guzik a pod nim napis

„jeśli masz odwagę coś stworzyć przyciśnij ten guzik.”

Ciekawość jak zwykle zwycięża… Po chwili przed tobą zaczął wyłaniać się z powietrza pulpit wykonany był… no właśnie…z jakiejś substancji organicznej…dającej niesamowite parametry obrazu 4 D…. Zerkasz na monitor.. wybierasz opcję twórz marzenie…w twojej głowie robi się niezły kocioł…ale po chwili opanowujesz sytuację i decydujesz się… mówisz sobie… O to marzenie będzie o.k. po zatwierdzeniu zielonym przyciskiem widzisz jak coś w twoim świecie zaczyna się zmieniać. Gdzieś w dali widzisz siebie, wykonującą daną czynność, widzisz swój trud, pot i łzy, ale i skutki twojego działania, Twoja kraina zaczyna ożywać. Myślisz sobie… ale czad… chcę więcej… chcę zasiedlić całą tą krainę marzeniami.. Niech to coś zacznie żyć swoim życiem.

Tworzysz po kolei marzenia, sytuacje, zdarzenia, które chciałabyś, aby wydarzyły się w Twoim życiu. za każdym razem, kiedy naciskasz przycisk o.k. marzenie zapisuje się w pamięci twojego świata zasiedlając go jednocześnie fizycznymi zdarzeniami, ludźmi, których musisz poznać, całą „przyszłą historią”, która stworzy się jeśli postanowisz konsekwentnie zrealizować je w swoim realnym życiu.. Kiedy twoja kreatywność już nie wiele będzie miała do powiedzenia powiedz: MARZENIA STOP.

Na pulpicie masz dostęp do wszystkich zapisanych marzeń, możesz je wszystkie przeglądać… zauważasz również, że przy każdym z nich pojawiła się opcja, której wcześniej nie było… OPCJA SPRAWDZAM, a przy niej żółty trójkąt z wrysowanym wykrzyknikiem. Wygląda jak ostrzeżenie – pomyślałaś…ale niesiona optymizmem swoich dotychczasowych dokonań decydujesz się wcisnąć guzik przy wcześniej wybranym marzeniu.

Na pulpicie włączyło się odliczanie: 10…9…8…7…. czytasz tekst, który wyświetlił się poniżej…”jeśli będziesz chciała wrócić wypowiedz słowa” wieża marzeń„……4…3…2…1….0….

Rozpłynęłaś się na chwilę w powietrzu, lekki niepokój ogarnął twoją jaźń…ale już po chwili odzyskałaś swoją cielesność… szybka zmiana odebrała ci chęć do paniki. Rozglądasz się dookoła… To zupełnie inny świat… Brak zapachu… trawy… widzisz tylko siebie i to, co przed tobą, a przed tobą znajduje się oświetlona scena, miejsce w którym możesz zrealizować jedno ze swoich marzeń. Oddaje ona wiernie sytuację, w której gdybyś się znalazła mogłabyś zrealizować te marzenie, które wybrałaś. Brakuje tam tylko Ciebie i rzecz jasna, twojego działania.

Chcesz zrobić krok do przodu, ale nie możesz… coś ci uniemożliwia wykonanie kroku. Przyglądasz się wszystkiemu dokładniej…i dostrzegasz coś… jakby mgłę, która zaczyna się jakieś 5 metrów od ciebie a kończy się tuż przy scenie. Jej grubość to jakieś 5 metrów… Myślisz, czaszkujesz i… olśnienie… To mój największy lęk…Największy lęk jakiego tylko mogę doświadczyć.

……..jak patrzysz na tę scenę i lęk masz ochotę wykonać tą czynność, czy przypadkiem lęk nie zabija w tobie motywacji??? Jak bardzo chcesz to zrobić…???

Nagle olśnienie… Zaczynasz myśleć o działaniu i skutkach swojego działania. Ponieważ świat, w którym jesteś jest również krainą twoich marzeń, doświadczasz dziwnego uczucia lekkości. Zaczynasz unosić się w powietrzu, a za sceną pojawiają się obrazy z twojej głowy. Widzisz skutki twojego działania. Zaczęłaś się pozytywnie nakręcać widząc te obrazy. Zaczęłaś tworzyć ich coraz więcej, bo przecież jedno zdarzenie napędza kolejne, twoje marzenie rozrasta się a w wraz z nim rozrastają się skutki twojego działania. Twoja postać wędruje coraz wyżej wszystko dokładnie obserwując. Po paru minutach wszystko, co jest za sceną jest już tak potężne, że nie jesteś w stanie objąć tego wszystkiego swoim wzrokiem, pomimo, ze szybujesz już bardzo wysoko. Patrzysz na to wszystko i mówisz sobie:

„ŁaŁ…to wszystko może się wydarzyć, jeśli tylko pójdę tam i zrobię to.”

Przed oczami twojej wyobraźni pojawiła się scena z najbardziej nieprawdopodobnego zdarzenia, jakie może mieć miejsce w przyszłości, jeśli tylko pójdziesz na scenę i zrobisz ten jeden krok. ( np. śpiewasz w klubie kareoke, a ostatecznie raczysz swoimi dżwiękami blisko 200 000 tłum ludzi). Widzisz swoje działanie i niebotyczne skutki swojego działania…Coś w sobie poczułaś… Nieznana Tobie siła ściąga się powoli w dół i stawia na Ziemi. Przed Tobą tylko największy lęk jaki jesteś w stanie sobie wyobrazić i scena…. Masz dziesięć kroków do tego, aby zapoczątkować łańcuch zdarzeń… IDZIESZ?????

Przetestuj w ten sposób każde marzenie…hasło na wieżę już znasz…

2 myśli w temacie “Narzędzie do rozpoznania swojej misji życiowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *